سرما خوردگی

 درگذشت مرتضی پاشایی و به همه دوستان وبلاگی تسلیت میگم گریهگریهگریهگریهسلااااااااام به همه دوستان گلم,امروز سارگل  کمی تا قسمتی لبخند سرما خورده و زیاد سر حال نیست خمیازهناراحت من دوست داشتم بمونه خونه و استراحت کنه اما خودش قبول نکرد و گفت حتما باید برم مدرسه چون خونه حوصله ام سر میره و باید برم پیش دوستای خوبمبای بایبای بایما هم مثل همیشه تسلیم خواسته های سارگل خانم شدیم لبخندقلبماچ.اینم عکسهای سارگل در حال رفتن به کلاس زبان قلبماچ.

/ 22 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگار

اره گلم [نیشخند]

نگار

حالا تبادل لینک میکنی یانه[گل]

نگار

منتظرم [فرشته]

نگار

پس چی شد [ناراحت]

نگار

عزیزم یه پیشنهاد دارم شما میتونین واسه وبلاگ سارگل لو گو درست کنید [لبخند]

نگار

شما شغلت چیه[لبخند]

دختر نگار

خودتو میگم عزیزم

نگار

موفق باشی گلم منم پزشک عمومی هستم [لبخند]

توصیه های یک روانشناس

مادر گرامی من روانشناسی خوانده ام و می دانم این که همیشه تسلیم خواسته های سارگل بشید، اصلا روش تربیتی درستی نیست. چون کودک باید با محدودیت ها روبرو شود چون قرار نیست همیشه در رفاه و ناز و نعمت باشد و جامعه و زندگی در جامعه می طلبد که کودک یاد بگیرد اوضاع همیشه آن طوری نیست که او دلش می خواهد و باید بتواند محدودیت ها را بپذیرد. از لحاظ تربیتی این فرزند شماست که باید به حرف های شما گوش دهد(1) ت

توصیه های یک روانشناس

تحقیقات متعدد نشان داده کودکانی که در رفاه و ناز و نعمت زیادی بزرگ می شوند و عادت می کنند هر چه می خواهند همان شود، در بزرگسالی به انواع مشکلات دچار می شوند. مثلا در مواقعی که به خواسته هایشان نرسند اقدام به خودکشی، خودزنی و ...می کند تا دیگران را وادار به انجام کارهایی بکنند که دلشان می خواهد.چون روش برخورد درست با مشکلات و محدودیت ها را یاد نگرفته اند. سعی کنید او را با محدودیت ها بیشتر روبرو کنید.منورم این نیست که با او خشن و بی مهر باشید بلکه این را به او منتقل کنید که اوضلع همیشه ان طور که او می خواهد نیست و باید برای رسیدن به خواسته هایش صبر کند.(2)